Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka

Poznaj swoje TALENTY, popraw KOMUNIKACJĘ i buduj świetne RELACJE w życiu i w biznesie

Przed Tobą kurs "Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka". Jest to przystępna i niezwykle efektywna wiedza, która spowoduje, że wyniesiesz swoją komunikację, zarządzanie, sprzedaż i budowanie relacji zarówno biznesowych jak i prywatnych na NOWĄ ORBITĘ. 

Ewa Błaszczak jest ekspertem z doświadczeniem prowadzenia warsztatów dotyczących Modelu Kolorów dla TYSIĘCY OSÓB.

Koncepcja Kolorów, którą zaraz poznasz jest ulubioną przez ludzi i jedną z najlepiej wdrażających się koncepcji w zarządzaniu. 

Wszyscy uczestnicy warsztatów Ewy Błaszczak "zarażają się Kolorami", z łatwością wdrażają je w pracy i w życiu i co ważne - wiedza ta jest trwała. Ludzie pamiętają Model Kolorów nawet po latach od warsztatów! 

Nie czekaj. Zacznij kurs i zacznij stosować tę cenną wiedzę JUŻ DZIŚ.

Ewa Błaszczak
Ewa Błaszczak
www.ewablaszczak.com

Ewa Błaszczak wierzy, że sukces zaczyna się na literę "Z": Zaufanie + Zespół + Zaangażowanie + Zwinność

We wszystkim, co robi jest ENERGIA i WARTOŚĆ DODANA!

Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, Tedx Speakerem, liderem, ekspertem zarządzania i komunikacji, innowatorem, Professional Scrum Masterem, ekspertem Design Thinking, wykładowcą Uniwersytetu L. Koźminskiego w Warszawie, executive business coachem, Superwizorem Coachingu w International Coaching Community, team coachem, finansistką, specjalistką transfer pricing, doradcą podatkowym nr 09979 oraz wielką fanką Davida Kelley'ego, Brene Brown i C.G.Junga.

Zarządzanie to jej chleb powszedni - od 20 lat jest liderem i przez lata przygotowywała programy rozwojowe dla około 5.000 liderów rocznie. Spędziła setki godzin pomagając liderom wzrastać, OSIĄGAĆ CELE, budować skuteczne ZESPOŁY, kreować i zarządzać ZMIANAMI, uruchamiać ZAANGAŻOWANIE i INNOWACYJNOŚĆ oraz KULTURĘ AGILE.

Lista jej klientów obejmuje m.in.: Asseco, Bayer, BZ WBK, Cemex, Energa, Gillette, IKEA, Medicover, Nestle, Orlen, P&G, PZU i dziesiątki innych organizacji.

Ewa Błaszczak pracuje chętnie w języku polskim, a jeszcze chętniej w języku angielskim.

Ewa Błaszczak jest współautorką książki "Angażujący lider. Angażuj, żebyś nie musiał motywować." Jest to opracowanie, które inspiruje do angażowania, daje też konkretne narzędzia dla liderów reprezentujących wszystkie trzy szczeble zarządzania (top, middle, line) oraz prezentuje Model Organizacji Zaangażowanej, który pomaga budować angażującą kulturę. Książka dostępna jest też w języku angielskim.   

"Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka", autorstwa Ewy Błaszczak to niezbędnik do komunikacji w biznesie i w życiu. Stanowi obszerne studium modelu Junga i jego praktycznych zastosowań. Pomaga w budowaniu relacji, zespołów, w zarządzaniu, sprzedaży i planowaniu rozwoju. Obok książki dostępny jest też "Test Kolorów" w wersji online, który pozwala na uzyskanie w ciągu kilkunastu minut spersonalizowanego, obszernego raportu dotyczącego jego predyspozycji, talentów i stylu behawioralnego

Świetna komunikacja to klucz do sukcesu w biznesie i w życiu prywatnym! Już teraz dołącz do tysięcy osób, które uwielbiają KOLORY i stosują je, by poprawić jakość swojego życia!

Zacznij kurs teraz!