Przed Tobą kurs "Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka". Jest to przystępna i niezwykle efektywna wiedza, która spowoduje, że wyniesiesz swoją komunikację, zarządzanie, sprzedaż i budowanie relacji zarówno biznesowych jak i prywatnych na NOWĄ ORBITĘ. 

Ewa Błaszczak jest ekspertem z doświadczeniem prowadzenia warsztatów dotyczących Modelu Kolorów dla TYSIĘCY OSÓB.

Koncepcja Kolorów, którą zaraz poznasz jest ulubioną przez ludzi i jedną z najlepiej wdrażających się koncepcji w zarządzaniu. 

Wszyscy uczestnicy warsztatów Ewy Błaszczak "zarażają się Kolorami", z łatwością wdrażają je w pracy i w życiu i co ważne - wiedza ta jest trwała. Ludzie pamiętają Model Kolorów nawet po latach od warsztatów! 

Nie czekaj. Zacznij kurs i zacznij stosować tę cenną wiedzę JUŻ DZIŚ.

www.ewablaszczak.com

Ewa Błaszczak

This is the instructor section. You can use this space to tell and show your students who you are and why you're the perfect person to teach the course you're offering. You can talk about your work and education history, and really anything else that shows off who you are so your students get excited about learning from you. You're the expert after all, this is your chance to shine!

Świetna komunikacja to klucz do sukcesu w biznesie i w życiu prywatnym! Już teraz dołącz do tysięcy osób, które uwielbiają KOLORY i stosują je, by poprawić jakość swojego życia!